...

25 canapele din piele maro

Deci, atunci când căutați mobilier din piele, de ce să nu verificați versiunile maro?. Culoarea este un simbol al stabilității și al fiabilității. Vă veți simți mai relaxat și mai confortabil cu acest tip de mobilier.

Maroul simbolizează stabilitatea, liniștea și fiabilitatea. Este clasificat ca fiind natural, t.. are de-a face cu natura însăși cu pământul, cu trunchiurile copacilor. Și, în același timp, maro este asociat cu ceva delicios: ciocolată, cafea, cacao. Astfel, mobilierul din piele maro este potrivit pentru aproape orice interior.

Mobilierul din piele maro nu vă va copleși, poate trăi fericit alături de piese mai luminoase, contrastante și este potrivit pentru diferite medii: living, dormitor, bucătărie, hol, etc.. Totul depinde de nuanța pe care o alegeți. În studiu va arata mobilier de piele mare în culori castan sau roșu-maro, în camera de zi- ciocolată sau ocru-maroniu, în bucătărie sau în baie nuanțe mai deschise de maro. «Un clasic al genului" Canapea din piele maro. Cele mai căutate modele sunt cele cu tapițerie îmbătrânită și uzată artificial. Acest efect face ca mobilierul din piele maro să fie mai puțin auster. Soluția perfectă pentru interioarele contemporane!

Evaluează articolul
( Nu există încă evaluări )
Ivanna Kusturica

Salutări, dragi entuziaști ai confortului și îmbunătățirii locuinței! Eu sunt Ivanna Kusturica, un designer experimentat cu o bogată experiență și o pasiune nețărmurită pentru transformarea spațiilor de locuit în tărâmuri de eleganță și confort durabile. Fiți alături de mine în timp ce vă dezvălui tapiseria călătoriei mele în domeniul designului, țesută de-a lungul anilor de creativitate, inovație și un angajament de nezdruncinat pentru a crea spații care să rezoneze cu căldură și rafinament.

Cladire.info - construcție și reparații, parcelă dacha, apartament și casă de țară, sfaturi utile și fotografii
Comments: 1
  1. Marian Mihai

    Poti sa imi spui de unde pot cumpara aceste 25 canapele din piele maro? Imi place mult acest model si as dori sa adaug o astfel de canapea in casa mea. Orice ajutor sau informatii legate de locul de unde le pot achizitiona ar fi foarte apreciate. Multumesc anticipat!

    Răspunde
Adauga comentarii