...

20 trunchiuri și budoare

Budoarul unei femei moderne nu poate fi imaginat fără mobilier special, cum ar fi un budoar sau un dulap. Am selectat fotografii ale celor mai actuale modele de măsuțe de toaletă.

Mesele de toaletă sunt considerate, pe bună dreptate, cel mai bun mobilier pentru "colțul femeilor", unde doamnele se aranjează înainte de a ieși în public. Trilliard, măsuțe de toaletă și trufe nu și-au pierdut relevanța după multe secole de existență. În schimb, femeile moderne la modă sunt fericite să își echipeze dormitoarele și dressingurile cu măsuțe de toaletă Aceste modele de mobilier sunt indispensabile atunci când vine vorba de depozitarea produselor cosmetice sau de aplicarea machiajului. Piesele de toaletă și corpurile de toaletă au oglinzi mari, iar piedestalurile sunt prevăzute cu sertare pentru a păstra mai ușor rujul, pudra, rimelul și parfumul.

Pentru toate multifuncționalitățile lor, mesele de toaletă pentru dormitor sunt destul de compacte și sunt disponibile atât în modele liniare, cât și în modele unghiulare. Datorită ergonomiei lor inteligente, mesele de toaletă sunt, de asemenea, potrivite pentru dormitoarele fără mult spațiu suplimentar.

Fiind atributele unei gospodării aristocratice, măsuțele de toaletă din dormitor sunt deosebit de des realizate în stil clasic. Cu toate acestea, funcționalitatea lor este, de asemenea, mai mult decât potrivită pentru interioarele moderne. De aceea, designerii creează spaliere și trunchiuri din materiale moderne, cu un minim de detalii decorative.

Evaluează articolul
( Nu există încă evaluări )
Ivanna Kusturica

Salutări, dragi entuziaști ai confortului și îmbunătățirii locuinței! Eu sunt Ivanna Kusturica, un designer experimentat cu o bogată experiență și o pasiune nețărmurită pentru transformarea spațiilor de locuit în tărâmuri de eleganță și confort durabile. Fiți alături de mine în timp ce vă dezvălui tapiseria călătoriei mele în domeniul designului, țesută de-a lungul anilor de creativitate, inovație și un angajament de nezdruncinat pentru a crea spații care să rezoneze cu căldură și rafinament.

Cladire.info - construcție și reparații, parcelă dacha, apartament și casă de țară, sfaturi utile și fotografii
Comments: 1
  1. Daniela Stefan

    Ce se înțelege prin expresia „20 trunchiuri și budoare”?

    Răspunde
Adauga comentarii