...

13 Robinete de baie pentru chiuvete de baie

Un robinet modern, cu un design rafinat și un conținut tehnic impresionant.

Robinetul de baie modern nu doar un dispozitiv pentru a crea o temperatură confortabilă a apei. Designerii își dau frâu liber imaginației, făcându-și mixerele să arate ca niște structuri arhitecturale în miniatură. "Conținutul" tehnic nu este mai puțin impresionant. Robinetăria de baie poate fi echipată cu un aerator ( prezența aerului în jet vă ajută să economisiți apă ) un termostat sau un limitator de temperatură a apei. Mixerul poate fi operat cu două supape într-o singură mișcare ( cu o singură pârghie ) sau chiar fără a fi necesară atingerea ( sensibil la atingere ). Atunci când cumpărați un robinet de baie, este important să luați în considerare numărul de prize pentru care este proiectat. Există până la cinci dintre ele, inclusiv găurile pentru robinet, duș, supape și deviator.

Evaluează articolul
( Nu există încă evaluări )
Ivanna Kusturica

Salutări, dragi entuziaști ai confortului și îmbunătățirii locuinței! Eu sunt Ivanna Kusturica, un designer experimentat cu o bogată experiență și o pasiune nețărmurită pentru transformarea spațiilor de locuit în tărâmuri de eleganță și confort durabile. Fiți alături de mine în timp ce vă dezvălui tapiseria călătoriei mele în domeniul designului, țesută de-a lungul anilor de creativitate, inovație și un angajament de nezdruncinat pentru a crea spații care să rezoneze cu căldură și rafinament.

Cladire.info - construcție și reparații, parcelă dacha, apartament și casă de țară, sfaturi utile și fotografii
Comments: 1
  1. Claudiu Ilie

    Sunt disponibile în magazinul dumneavoastră cele 13 robinete de baie pentru chiuvete de baie? Dacă da, ați putea să-mi spuneți care sunt modelele disponibile și prețurile acestora? De asemenea, aș dori să știu dacă au o garanție și dacă există posibilitatea de a le returna în caz de nevoie. Mulțumesc anticipat!

    Răspunde
Adauga comentarii