...

20 de paturi cu sertare

Un pat confortabil și frumos face un pat bun pentru fiecare dormitor. Și dacă are spațiu pentru depozitarea lenjeriei de pat, este ideal.

Paturile cu sertare pentru lenjerie de pat rezolvă problema depozitării lenjeriei de pat. Aceasta este o opțiune excelentă pentru cei care nu doresc un sertar suplimentar pentru perne și pături. Producătorii au reușit să stăpânească perfect arta camuflajului Compartimentul de depozitare este atât de organic ascuns încât, de multe ori, nici nu vă puteți imagina că are un spațiu "ascuns" compartiment. Paturile duble cu sertare pentru lenjerie sunt ca un pat king-size Draperie decorativă, iluminat punctual, finisaj cu frunze de argint. Paturile single cu sertare sunt adesea mai modeste în aspect, dar sunt la fel de funcționale și practice ca și omologii lor. Cu toate acestea, mulți designeri oferă o opțiune logică- Efectuați copii simple ale versiunilor duble care nu au alte diferențe externe decât dimensiunea.

Evaluează articolul
( Nu există încă evaluări )
Ivanna Kusturica

Salutări, dragi entuziaști ai confortului și îmbunătățirii locuinței! Eu sunt Ivanna Kusturica, un designer experimentat cu o bogată experiență și o pasiune nețărmurită pentru transformarea spațiilor de locuit în tărâmuri de eleganță și confort durabile. Fiți alături de mine în timp ce vă dezvălui tapiseria călătoriei mele în domeniul designului, țesută de-a lungul anilor de creativitate, inovație și un angajament de nezdruncinat pentru a crea spații care să rezoneze cu căldură și rafinament.

Cladire.info - construcție și reparații, parcelă dacha, apartament și casă de țară, sfaturi utile și fotografii
Comments: 3
  1. Andreea

    Ce dimensiuni au paturile cu sertare? Sunt ele disponibile în diferite culori și materiale? Există o opțiune de livrare și asamblare inclusă? Care este costul total al acestor paturi și unde pot fi achiziționate?

    Răspunde
    1. Florina

      Paturile cu sertare pot avea diferite dimensiuni, de obicei variind între 140×200 cm și 180×200 cm. Acestea sunt disponibile într-o varietate de culori și materiale, precum lemn, metal sau piele ecologică. Opțiunea de livrare și asamblare este uneori inclusă, dar poate fi disponibilă contra cost, în funcție de furnizor. Costul total al acestor paturi depinde de dimensiune, material și opțiunile incluse, variind între 800 și 2000 de lei. Acestea pot fi achiziționate atât din magazine de mobilă, cât și online, de pe site-urile specializate.

      Răspunde
  2. Dorin Marinescu

    „Este posibil să găsim undeva aceste 20 de paturi cu sertare? Dacă da, mă puteți îndruma spre un loc sau un magazin unde le putem achiziționa? De asemenea, ați putea să-mi dați informații despre dimensiunile și prețul acestor paturi? Mulțumesc anticipat pentru ajutorul dumneavoastră!”

    Răspunde
Adauga comentarii