...

25 de modele de otoman pentru hol

Scoateți-vă pantofii și încălțați-vă atunci când stați jos. Fă-ți holul de intrare un pic mai confortabil – cumpără un puf. Iar dacă vrei ca sufrageria ta să iasă în evidență, optează pentru un puf de designer.

Mic, dar inteligent

Dulapuri, garderobe, dulapuri, umerașe, dulapuri, comode.. Iată la ce ne gândim în primul rând atunci când amenajăm un hol. Nu uitați nici de piesele mai mici de mobilier. Ele pot deține un mare potențial decorativ și funcțional. Un prim exemplu pouf simplu. Puneți-l lângă ușă și vă va fi mult mai ușor să vă puneți și să vă scoateți cizmele înainte de a ieși. Pouf-ul poate fi folosit pentru a vă arunca hainele de exterior atunci când veniți acasă pentru cinci minute și puteți, de asemenea, să vă puneți jos poșeta și eșarfa. Pur și simplu luați loc atunci când așteptați pe cineva. Și, în general, interiorul holului va beneficia doar de apariția unor lucruri frumoase și utile.

Canapele cu fotoliu de vestibul sunt o soluție de design neobișnuită: ele pot transforma literalmente spațiul. Acesta este exact genul de pufuri pentru hol pe care le-am colectat în selecția editorială foto-.. Vă invităm să aruncați o privire mai atentă. Canapele moderne de vestibul cea mai bogată diversitate de modele și stiluri, un adevărat zbor al imaginației designerilor și fără stereotipuri.

Completați-vă holul cu o gamă de diferite stiluri de otoman, inclusiv numeroasele modele moderne din cea mai mare familie de taburete de vestibul, precum și scaunele cu picioare sculptate și curbate, capitonate, acoperite cu piele și, bineînțeles, papuci de vanitate. Nu este necesar ca puful să se potrivească cu stilul holului. De exemplu, un puf clasic și inteligent arată ca o adevărată operă de artă într-un mediu minimalist.

Cuburi și cilindri moi, bănci și taburete confortabile, rame ascunse sau goale, tapițerie din țesătură sau piele, culori clasice sau fără vitamine, decorațiuni cochete – toate acestea atrag cu adevărat atenția Alegeți din această bogăție de potențial.

Evaluează articolul
( Nu există încă evaluări )
Ivanna Kusturica

Salutări, dragi entuziaști ai confortului și îmbunătățirii locuinței! Eu sunt Ivanna Kusturica, un designer experimentat cu o bogată experiență și o pasiune nețărmurită pentru transformarea spațiilor de locuit în tărâmuri de eleganță și confort durabile. Fiți alături de mine în timp ce vă dezvălui tapiseria călătoriei mele în domeniul designului, țesută de-a lungul anilor de creativitate, inovație și un angajament de nezdruncinat pentru a crea spații care să rezoneze cu căldură și rafinament.

Cladire.info - construcție și reparații, parcelă dacha, apartament și casă de țară, sfaturi utile și fotografii
Comments: 2
  1. Bianca

    Care este cea mai potrivita forma sau dimensiune a unui otoman pentru un hol?

    Răspunde
  2. Florentina Ilie

    Poti sa imi dai si mie cateva sugestii despre cum pot alege cel mai potrivit otoman pentru hol? Sunt in cautarea unui otoman practic, confortabil si atragator, care sa se potriveasca stilului si dimensiunilor holului meu. Ce dimensiuni, design si materiale ar trebui sa iau in considerare? De asemenea, exista unele modele care ofera si spatiu de depozitare suplimentar? Multumesc anticipat pentru ajutor!

    Răspunde
Adauga comentarii