...

26 mese cu blat de sticlă

O masă cu un blat de sticlă a fost o tendință fierbinte de mulți ani. Doar uitați-vă la varietatea de modele din selecția de fotografii de mai jos și veți înceta să fiți uimit de popularitatea fenomenală a modelelor cu un top de sticlă.

Frumusețe și practicitate

O masă cu blat de sticlă Nu este doar o piesă esențială de mobilier, ci și un element central al designului interior. Blaturile de masă din sticlă transformă o masă obișnuită într-o sculptură fragilă, care poate fi montată atât în interioare clasice, cât și minimaliste. Cheia pentru un blat de masă din sticlă este de a o stiliza în mod corespunzător. Blaturi de lucru din sticlă Aceste produse nu sunt fragile, în ciuda impresiei vizuale pe care o dau. Acestea sunt fabricate din sticlă laminată călită. Nu trebuie să vă fie teamă de blaturi de sticlă crăpate sau ciobite din cauza utilizării intensive.

Datorită caracterului lor extrem de practic și decorativ, mesele cu blat de sticlă au o gamă largă de utilizări – În camera de zi, sufragerie, bucătărie, spațiu de birou.

Transparența unui blat de lucru din sticlă sporește semnificativ posibilitățile de design bazele de masă, picioarele și picioarele din diverse materiale sunt principalele elemente decorative. Blaturile de lucru din sticlă pot fi colorate în diferite nuanțe, realizate din sticlă fumurie, finisate cu lacuri lucioase sau mate sau acoperite parțial cu foiță de aur sau argint.

Există o mare varietate de blaturi de masă și mese pe piața de astăzi Transparentă și colorată- Blaturi de lucru din sticlă – în diferite stiluri și funcții, inclusiv mese de luat masa convertibile cu diferite tipuri de mecanisme.

Evaluează articolul
( Nu există încă evaluări )
Ivanna Kusturica

Salutări, dragi entuziaști ai confortului și îmbunătățirii locuinței! Eu sunt Ivanna Kusturica, un designer experimentat cu o bogată experiență și o pasiune nețărmurită pentru transformarea spațiilor de locuit în tărâmuri de eleganță și confort durabile. Fiți alături de mine în timp ce vă dezvălui tapiseria călătoriei mele în domeniul designului, țesută de-a lungul anilor de creativitate, inovație și un angajament de nezdruncinat pentru a crea spații care să rezoneze cu căldură și rafinament.

Cladire.info - construcție și reparații, parcelă dacha, apartament și casă de țară, sfaturi utile și fotografii
Comments: 2
  1. Diana

    Sunt curios dacă mesele cu blat de sticlă sunt rezistente și ușor de întreținut. De asemenea, aș dori să știu dacă există opțiuni diferite în ceea ce privește forma și culorile blatului de sticlă. Mulțumesc anticipat pentru informații!

    Răspunde
  2. Elena Mihai

    Ați avut vreodată probleme cu rezistența blatului de sticlă sau s-a spart vreodată? Sunt curios să știu cât de rezistent și durabil este acest tip de blat de sticlă. Apreciez orice informație pe această temă. Mulțumesc!

    Răspunde
Adauga comentarii