...

15 fotografii cu rafturi pentru baie

Dacă nu aveți suficient spațiu pentru mobilier în baie, vă puteți mulțumi cu rafturi. Spațioase sau compacte, moderne sau clasice – rafturile frumoase și funcționale fac o declarație frumoasă și funcțională în baia dumneavoastră.

Un detaliu de mare importanță

Cosmetice, articole de toaletă, produse de curățenie de uz casnic, textile de baie-.. Toate aceste lucruri le ținem în baie într-o piesă de mobilier special concepută. Dar nu toate băile au spațiul necesar pentru a pune un dulap sau un raft în ele. Dar pe pereți, există întotdeauna loc pentru mai multe rafturi. Iar într-o baie spațioasă nu poți să nu ai rafturi pentru lucrurile care trebuie ținute la îndemână. Alegeți dimensiunea potrivită, orice configurație și plasați-o oriunde doriți: deasupra lavoarului, sub capul de duș, în colțul camerei.

Rafturile de baie pot fi folosite pentru o serie de scopuri practice. Pe aceste rafturi așezăm cu grijă mai întâi șampoanele, borcanele de cremă, recipientele cu pastă de dinți și periuțe de dinți. Uneori, rafturile sunt echipate cu suporturi pentru prosoape sau cu un mâner pentru a prinde handicapul atunci când iese din duș. Unele dintre rafturi au un spațiu intern de depozitare pentru șervețele, batiste, aparate de ras, lentile de contact și alte obiecte mici.

Rafturile de baie nu sunt doar o completare funcțională a interiorului camerei, ci și un accesoriu decorativ remarcabil. Rafturile de baie minimaliste și clasice, realizate din metal, plăci aglomerate laminate sau furniruite, ceramică, sticlă sau lemn masiv, cu iluminare LED, suporturi fine, gravuri și imprimeuri, atrag atenția prin linii clare și un aspect armonios.

Evaluează articolul
( Nu există încă evaluări )
Ivanna Kusturica

Salutări, dragi entuziaști ai confortului și îmbunătățirii locuinței! Eu sunt Ivanna Kusturica, un designer experimentat cu o bogată experiență și o pasiune nețărmurită pentru transformarea spațiilor de locuit în tărâmuri de eleganță și confort durabile. Fiți alături de mine în timp ce vă dezvălui tapiseria călătoriei mele în domeniul designului, țesută de-a lungul anilor de creativitate, inovație și un angajament de nezdruncinat pentru a crea spații care să rezoneze cu căldură și rafinament.

Cladire.info - construcție și reparații, parcelă dacha, apartament și casă de țară, sfaturi utile și fotografii
Comments: 1
  1. Vasile Gheorghe

    Buna! Am o intrebare, daca imi permiti. Aceste 15 fotografii cu rafturi pentru baie reprezinta doar o selectie sau exista mai multe modele disponibile pentru alegere? As vrea sa stiu daca pot gasi ceva care sa se potriveasca perfect cu baia mea si daca exista si variante personalizate. Multumesc anticipat pentru informatii!

    Răspunde
Adauga comentarii