...

18 rafturi de birou

Credeți că rafturile de birou sunt plictisitoare? În niciun caz – nu trebuie să fie așa! Iar selecția noastră de fotografii de astăzi este o dovadă în acest sens.

Aproape întotdeauna cuvântul "birou" Aduce tristețe pentru omul care muncește. Modul în care majoritatea dintre noi se gândesc la birou.. este o cameră fără chip în care muncitorii cu gulere albe trebuie să facă lucruri mărețe de dimineața până seara, cu o pauză pentru ceai. Dar munca poate fi distractivă, iar biroul.. au o față.

Creați o atmosferă sănătoasă și veselă la locul de muncă cu ajutorul mobilierului original, în special a- rafturi de birou. Crezi că rafturile de birou.. Un design de carton aglomerat consistent și trist? – Nu vă faceți iluzii, există o mulțime de alternative interesante în prezent. Designerii sunt generoși cu ideile și creează lucruri extraordinare. Un lucru pe care îl puteți vedea și în selecția noastră. Există rafturi colorate, făcute din cuburi, și rafturi labirint, rafturi mobile. și ca și cum ar fi plutit în aer.

Apropo, cele mai multe dintre rafturile de birou afișate pot fi folosite nu numai ca sisteme de depozitare, ci și ca separatoare de spațiu.

Evaluează articolul
( Nu există încă evaluări )
Ivanna Kusturica

Salutări, dragi entuziaști ai confortului și îmbunătățirii locuinței! Eu sunt Ivanna Kusturica, un designer experimentat cu o bogată experiență și o pasiune nețărmurită pentru transformarea spațiilor de locuit în tărâmuri de eleganță și confort durabile. Fiți alături de mine în timp ce vă dezvălui tapiseria călătoriei mele în domeniul designului, țesută de-a lungul anilor de creativitate, inovație și un angajament de nezdruncinat pentru a crea spații care să rezoneze cu căldură și rafinament.

Cladire.info - construcție și reparații, parcelă dacha, apartament și casă de țară, sfaturi utile și fotografii
Comments: 1
  1. Alexandru Gheorghe

    Poti sa-mi spui, te rog, unde pot gasi 18 rafturi de birou? Am nevoie de ele pentru a organiza spatiul meu de lucru. Recomandari pentru magazine sau site-uri online ar fi de mare ajutor. Mulțumesc anticipat!

    Răspunde
Adauga comentarii