...

12 modele de măsuțe de masă pentru bucătărie

Masa pliabilă este o masă surprinzător de greu de impresionat. Dar tot am reușit să vă găsim nu doar modelele "clasice", ci și pe cele foarte neconvenționale.

Inutil să mai spun, masa de bucătărie pliabilă.. Un element indispensabil în modestele noastre apartamente rusești. Vorbind în mod abstract, este greu de surprins astfel de mese-transformatoare, deoarece mesele pliante din bucătărie au fost populare cu bunicile noastre .. Dar și ei ar fi încântați de modelele moderne, pentru că gândirea de design nu stă pe loc.

De exemplu, considerăm interesantă masa de bucătărie rabatabilă Ali Baba de la fabrica Moroso, al cărei design este inspirat din folclorul arab. Această fabuloasă masă pliabilă se transformă cu cea mai mică mișcare a mâinii într-o masă de luat masa completă, dezvăluind lumii nenumărate comori care au fost ascunse până acum în forma pliată.

Nu este mai puțin amuzant Slide Masă consolă de Reflex Angelo. Cu "înaripatele" lor Elementele acestei mese de bucătărie pliabile elegante pot fi transformate în scurt timp într-o masă de luat masa suficient de mare pentru a găzdui cu ușurință o familie de trei persoane și câțiva oaspeți.

Există multe lucruri de admirat chiar și pentru fanii clasicilor – de exemplu, masa T632 de Carpanelli, decorată manual cu multă pricepere cu intarsia .. Așa că, intrați, aruncați o privire, nu fiți timizi.

Evaluează articolul
( Nu există încă evaluări )
Ivanna Kusturica

Salutări, dragi entuziaști ai confortului și îmbunătățirii locuinței! Eu sunt Ivanna Kusturica, un designer experimentat cu o bogată experiență și o pasiune nețărmurită pentru transformarea spațiilor de locuit în tărâmuri de eleganță și confort durabile. Fiți alături de mine în timp ce vă dezvălui tapiseria călătoriei mele în domeniul designului, țesută de-a lungul anilor de creativitate, inovație și un angajament de nezdruncinat pentru a crea spații care să rezoneze cu căldură și rafinament.

Cladire.info - construcție și reparații, parcelă dacha, apartament și casă de țară, sfaturi utile și fotografii
Comments: 1
  1. Teodora Mihai

    Care dintre aceste 12 modele de măsuțe de masă pentru bucătărie considerați că se potrivește cel mai bine într-un spațiu mic?

    Răspunde
Adauga comentarii