...

18 bucătării retro

Stilul retro este din nou la modă – în haine, interioare și chiar în electrocasnice. Nu ai de ce să te temi atunci când încerci să-ți amenajezi bucătăria ca o gospodină model din anii '50. Pentru că cuptoarele noastre în stil vintage au doar un aspect vintage – sunt dotate cu tehnologie de ultimă generație. Ce aragaz să alegeți pentru bucătăria dvs.??

Ca o regină a Angliei, ca o bunică, ca o eroină de cinema Iată ce evocă un aragaz de bucătărie retro. Nu trebuie să învățați despre istorie pentru a vă descurca cu aceste aparate. În spatele "aspectului vintage" Tehnologie modernă în ascunzătoare. Coace un curcan și o plăcintă cu mere în cuptor în același timp? Ușor! Un arzător special pentru wok? Vă rugăm să! A pune lemnele de foc și a ține căldura aprinsă ore întregi nu mai este o corvoadă – Pur și simplu activați comutatorul și puteți începe să gătiți. Atât de "vintage" Modelele sunt la fel de eficiente ca și aparatele de înaltă tehnologie. Chiar înainte de a aborda un nou aragaz în bucătăria dvs., gândiți-vă dacă se potrivește cu aspectul retro al mobilierului și al altor aparate.

Evaluează articolul
( Nu există încă evaluări )
Ivanna Kusturica

Salutări, dragi entuziaști ai confortului și îmbunătățirii locuinței! Eu sunt Ivanna Kusturica, un designer experimentat cu o bogată experiență și o pasiune nețărmurită pentru transformarea spațiilor de locuit în tărâmuri de eleganță și confort durabile. Fiți alături de mine în timp ce vă dezvălui tapiseria călătoriei mele în domeniul designului, țesută de-a lungul anilor de creativitate, inovație și un angajament de nezdruncinat pentru a crea spații care să rezoneze cu căldură și rafinament.

Cladire.info - construcție și reparații, parcelă dacha, apartament și casă de țară, sfaturi utile și fotografii
Comments: 2
  1. Sorina

    Aș vrea să aflu cum alegerea unei bucătării retro poate adăuga un farmec aparte locuinței mele. De ce considerați că acest stil este popular în prezent și ce elemente ar trebui să iau în considerare la amenajarea unei bucătării retro într-un spațiu modern?

    Răspunde
  2. Irina Vlaicu

    Ce stiluri de bucătării retro există și care este cel mai popular în prezent?

    Răspunde
Adauga comentarii