...

24 de mese de bucătărie neobișnuite realizate din sticlă

Probabil cel mai neobișnuit mobilier pentru persoanele care nu vor să suporte banalitatea. Tehnologii fac deliciul designerilor, iar aceștia sunt bucuroși să ne surprindă.

Cine spune că mesele de bucătărie din sticlă trebuie să fie plictisitoare – iar blatul mesei este din sticlă?. De ce să nu cumpărați un model neobișnuit. Să zicem, cu un blat de masă prin care se poate vedea mecanismul complicat de transformare?.. Și ce sunt picioarele și bazele complicate ale modelelor de designer realizate dintr-o varietate de materiale: fier forjat, lemn masiv, tuburi din oțel inoxidabil îndoit, poliuretan…?.. Alegeți dintr-o gamă de mese de bucătărie din sticlă în diferite culori, grade de transparență, mată și cu modele. Fabricat din materiale de înaltă rezistență – plăci multistrat, întărite sau foarte groase.

Evaluează articolul
( Nu există încă evaluări )
Ivanna Kusturica

Salutări, dragi entuziaști ai confortului și îmbunătățirii locuinței! Eu sunt Ivanna Kusturica, un designer experimentat cu o bogată experiență și o pasiune nețărmurită pentru transformarea spațiilor de locuit în tărâmuri de eleganță și confort durabile. Fiți alături de mine în timp ce vă dezvălui tapiseria călătoriei mele în domeniul designului, țesută de-a lungul anilor de creativitate, inovație și un angajament de nezdruncinat pentru a crea spații care să rezoneze cu căldură și rafinament.

Cladire.info - construcție și reparații, parcelă dacha, apartament și casă de țară, sfaturi utile și fotografii
Comments: 1
  1. Oana Popescu

    Cum pot fi mesele de bucătărie realizate din sticlă considerate neobișnuite? Care sunt caracteristicile acestora și cum influențează aspectul bucătăriei? Sunt practice și ușor de întreținut? Există riscul de spargere sau de deteriorare? Sunt aceste mese potrivite pentru o familie cu copii mici? Aștept cu interes să îmi împărtășiți experiența voastră cu astfel de mese din sticlă.

    Răspunde
Adauga comentarii